BABY GIFT SET
BS 9PC TOY ECOMM SET_LITTLE SHAKERS
13083-000-000-06-E
BABY GIFT SET
13083-000-000-06-E
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 3 - 36 months |
| Style Number | 13083 |
|---|---|
| Version Number | 13083-000 |
| Material | 13083-000-000-06-E |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | BABY BOX TOYS |
| SubCategory | BABY GIFT SET |
| EAN | 0074451130838 |
| Item UPC | 074451130838 |
| Color | MULTI COLOR |
| Assembled Dimensions (in) | 4.1" (H) x 10.6" (W) x 11.8" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 10.41 cm (H) x 26.92 cm (W) x 29.97 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.66 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.3 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 12.01" (H) x 11.22" (W) x 3.74" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 30.5 cm (H) x 28.5 cm (W) x 9.5 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 1.050215 |
| Case Pack Cube (m) | 0.03 |
| Case Pack Weight (lb) | 5.346 |
| Case Pack Weight (kg) | 2.43 |
| Case Pack Dimensions (in) | 7.8" (H) x 10.63" (W) x 21.89" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 19.81 cm (H) x 27.0 cm (W) x 55.6 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 6 PCS |
| Batteries Required | Not Required |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|