BABY GIFT SET
BS DB POOH SILLY OLE BUNDLE GIFT SET
17454-000-000-06-R
BABY GIFT SET
17454-000-000-06-R
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 months |
| Style Number | 17454 |
|---|---|
| Version Number | 17454-000 |
| Material | 17454-000-000-06-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Partnership | Disney Baby™ |
| Category | BABY BOX TOYS |
| SubCategory | BABY GIFT SET |
| EAN | 0074451174542 |
| Item UPC | 074451174542 |
| Color | MULTI COLOR |
| Assembled Dimensions (in) | 9.92" (H) x 12.24" (W) x 4.17" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 25.2 cm (H) x 31.1 cm (W) x 10.6 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.513 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.233 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 9.96" (H) x 11.26" (W) x 4.25" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 25.3 cm (H) x 28.6 cm (W) x 10.8 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 1.90155 |
| Case Pack Cube (m) | 0.054 |
| Case Pack Weight (lb) | 6.556 |
| Case Pack Weight (kg) | 2.98 |
| Case Pack Dimensions (in) | 10.51" (H) x 11.85" (W) x 26.38" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 26.7 cm (H) x 30.1 cm (W) x 67.0 cm (L) |
| Number Of Inners | 6.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 6 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | Not Required |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|