POTTY
ING 30PK REPLACEMENT POTTY LINERS
17759-000-000-06-R
POTTY
17759-000-000-06-R
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Child |
| User Age Range | 18 - 60 months |
| Style Number | 17759 |
|---|---|
| Version Number | 17759-000 |
| Material | 17759-000-000-06-R |
| Brand | Ingenuity™ |
| Category | POTTY TRAINING |
| SubCategory | POTTY |
| EAN | 0074451177598 |
| Item UPC | 074451177598 |
| Color | WHITE |
| Assembled Dimensions (in) | 13.7" (H) x 8.98" (W) x 0.57" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 34.8 cm (H) x 22.8 cm (W) x 1.45 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.84 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.382 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 0.57" (H) x 8.98" (W) x 13.7" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 1.45 cm (H) x 22.8 cm (W) x 34.8 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.302823 |
| Case Pack Cube (m) | 0.009 |
| Case Pack Weight (lb) | 5.764 |
| Case Pack Weight (kg) | 2.62 |
| Case Pack Dimensions (in) | 3.94" (H) x 9.65" (W) x 13.78" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 10.0 cm (H) x 24.5 cm (W) x 35.0 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 6 PCS |
| Batteries Required | Not Required |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|