SWING-FULLSIZE
ING INLIGHTEN SWING VAN AUS
17827-091-000-01-R
Digital Assets
Video - Product Detail .MP4 (No Copy)

| Gender | Unisex |
|---|
| User Age Group | Infant |
|---|
| User Age Range | 0 - 9 months |
|---|
| User Weight Range (lb) | 0 - 20 lb |
|---|
| User Weight Range (kg) | 0 - 9 kg |
|---|
| Style Number | 17827 |
|---|
| Version Number | 17827-091 |
|---|
| Material | 17827-091-000-01-R |
|---|
| Brand | Ingenuity™ |
|---|
| Category | SWINGS |
|---|
| SubCategory | SWING-FULLSIZE |
|---|
| EAN | 0074451178274 |
|---|
| Item UPC | 074451178274 |
|---|
| Color | GREY |
|---|
| Fashion | VAN |
|---|
| Platform | InLighten Swing |
|---|
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 29.33" (H) x 18.31" (W) x 10.43" (L) |
|---|
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 74.5 cm (H) x 46.51 cm (W) x 26.49 cm (L) |
|---|
| Case Pack QTY | 1.0 |
|---|
| Case Pack Cube (ft) | 3.241453 |
|---|
| Case Pack Cube (m) | 0.092 |
|---|
| Case Pack Weight (lb) | 20.57 |
|---|
| Case Pack Weight (kg) | 9.35 |
|---|
| Case Pack Dimensions (in) | 29.33" (H) x 18.31" (W) x 10.43" (L) |
|---|
| Case Pack Dimensions (cm) | 74.5 cm (H) x 46.51 cm (W) x 26.49 cm (L) |
|---|
| Number Of Inners | 0.0 |
|---|
| Units Per Inner | 0.0 |
|---|
| Inner Description | 0 INNERS W/ 1 PCS |
|---|
| Power Source(s) | USB |
|---|
| Batteries Required | Not Required |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL | |
|---|
Products in this grouping
2 products