PLAY GYM
ING COZY SPOT DUVET ACTIVITY GYM_CALLA
12421-000-01P-01-E
PLAY GYM
12421-000-01P-01-E
| Gender | Female |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 months |
| Style Number | 12421 |
|---|---|
| Version Number | 12421-000 |
| Material | 12421-000-01P-01-E |
| Brand | Ingenuity™ |
| Category | PLAY GYMS |
| SubCategory | PLAY GYM |
| EAN | 0074451124219 |
| Item UPC | 074451124219 |
| Color | PINK |
| Fashion | CALLA |
| Assembled Dimensions (in) | 19.3" (H) x 32.3" (W) x 32.3" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 49.02 cm (H) x 82.04 cm (W) x 82.04 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 6.3 in (H) x 31.5 in (W) x 15.8 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 16.0 cm (H) x 80.01 cm (W) x 40.1 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 3.608 |
| Weight of Product Alone (kg) | 1.64 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 16.93" (H) x 21.85" (W) x 3.23" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 43.0 cm (H) x 55.5 cm (W) x 8.2 cm (L) |
| Case Pack QTY | 1.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.691083 |
| Case Pack Cube (m) | 0.02 |
| Case Pack Weight (lb) | 4.51 |
| Case Pack Weight (kg) | 2.05 |
| Case Pack Dimensions (in) | 16.93" (H) x 21.85" (W) x 3.23" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 43.0 cm (H) x 55.5 cm (W) x 8.2 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | Not Required |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL | US |
|---|