BABY PLUSH PEG
ING COZY SYLVI PLUSH LOVEY N TEETHER
17302-000-000-06-R
BABY PLUSH PEG
17302-000-000-06-R
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 months |
| Style Number | 17302 |
|---|---|
| Version Number | 17302-000 |
| Material | 17302-000-000-06-R |
| Brand | Ingenuity™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | BABY PLUSH PEG |
| EAN | 0074451173026 |
| Item UPC | 074451173026 |
| Color | GREY |
| Assembled Dimensions (in) | 13.78" (H) x 9.06" (W) x 2.36" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 35.0 cm (H) x 23.0 cm (W) x 6.0 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.198 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.09 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 13.78" (H) x 9.06" (W) x 2.36" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 35.0 cm (H) x 23.0 cm (W) x 6.0 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.335154 |
| Case Pack Cube (m) | 0.009 |
| Case Pack Weight (lb) | 1.98 |
| Case Pack Weight (kg) | 0.9 |
| Case Pack Dimensions (in) | 7.28" (H) x 7.09" (W) x 11.22" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 18.5 cm (H) x 18.0 cm (W) x 28.5 cm (L) |
| Number Of Inners | 6.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 6 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | Not Required |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|