SWING-TRAVEL
ING SNG DECOR PORT SWING CHAMBRAY AUS
17826-050-000-01-R
SWING-TRAVEL
17826-050-000-01-R
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Infant |
| User Age Range | 0 - 9 months |
| User Weight Range (lb) | 0 - 20 lb |
| User Weight Range (kg) | 0 - 9 kg |
| Style Number | 17826 |
|---|---|
| Version Number | 17826-050 |
| Material | 17826-050-000-01-R |
| Brand | Ingenuity™ |
| Category | SWINGS |
| SubCategory | SWING-TRAVEL |
| EAN | 0074451178267 |
| Item UPC | 074451178267 |
| Color | BLUE |
| Fashion | CHAMBRAY STRIPES |
| Platform | Swing 'n Go |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 13.7" (H) x 22.5" (W) x 8.3" (L) |
|---|---|
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 34.8 cm (H) x 57.15 cm (W) x 21.08 cm (L) |
| Case Pack QTY | 1.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 1.480544 |
| Case Pack Cube (m) | 0.042 |
| Case Pack Weight (lb) | 12.584 |
| Case Pack Weight (kg) | 5.72 |
| Case Pack Dimensions (in) | 13.7" (H) x 22.5" (W) x 8.3" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 34.8 cm (H) x 57.15 cm (W) x 21.08 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 1 PCS |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|