BABY PLASTIC PEG
BS OBALL JINGLE N SHAKE PAL
18081-000-000-06-R
BABY PLASTIC PEG
18081-000-000-06-R
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 months |
| Style Number | 18081 |
|---|---|
| Version Number | 18081-000 |
| Material | 18081-000-000-06-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | BABY PLASTIC PEG |
| EAN | 0074451180819 |
| Item UPC | 074451180819 |
| Color | GREEN |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 6.69" (H) x 3.74" (W) x 5.63" (L) |
|---|---|
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 17.0 cm (H) x 9.5 cm (W) x 14.3 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.326062 |
| Case Pack Cube (m) | 0.009 |
| Case Pack Weight (lb) | 1.848 |
| Case Pack Weight (kg) | 0.84 |
| Case Pack Dimensions (in) | 6.1" (H) x 8.03" (W) x 11.5" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 15.5 cm (H) x 20.4 cm (W) x 29.2 cm (L) |
| Number Of Inners | 6.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 6 INNERS W/ 1 PCS |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|