BABY GIFT SET
BS OBALL GIFT SET_CATCH ME SMILE
12921-000-000-06-R
BABY GIFT SET
12921-000-000-06-R
| Gender | Unisexo |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 3 - 36 meses |
| Style Number | 12921 |
|---|---|
| Version Number | 12921-000 |
| Material | 12921-000-000-06-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Technology | Oball™ |
| Category | BABY BOX TOYS |
| SubCategory | BABY GIFT SET |
| EAN | 0074451129214 |
| Item UPC | 074451129214 |
| Color | MULTICOLOR |
| Material Summary | 94% El plastico, 6% Acero |
| Assembled Dimensions (in) | 9.7" (H) x 5.2" (W) x 12.2" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 24.64 cm (H) x 13.21 cm (W) x 30.99 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.77 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.35 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 9.7" (H) x 12.2" (W) x 5.2" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 24.64 cm (H) x 30.99 cm (W) x 13.21 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 2.458713 |
| Case Pack Cube (m) | 0.07 |
| Case Pack Weight (lb) | 9.636 |
| Case Pack Weight (kg) | 4.38 |
| Case Pack Dimensions (in) | 10.6" (H) x 16.1" (W) x 24.9" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 26.92 cm (H) x 40.89 cm (W) x 63.25 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 6 PCS |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | Requerido |
| Battery Summary | 3 AA Alcalina Baterías requeridas (sólo para la demostración) |
| Battery 1 Brand | Hi-W |
| Battery 1 Capacity (mAh) | 2400 |
| Battery 1 Code | LR6 |
| Battery 1 Included | sólo para la demostración |
| Battery 1 Life | 144.0 |
| Battery 1 Manufacturer | Guangzhou Tiger Head Battery Group Co., LTD |
| Battery 1 Qty | 3 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | AA |
| Battery 1 Type | Alcalina |
| Battery 1 Voltage | 1.5V |
| Battery 1 Weight (g) | 23.5 |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|