POTTY
ING FOLDAWAY LADDER POTTY
17336-044-000-01-R
POTTY
17336-044-000-01-R
| Gender | Unisexo |
|---|---|
| User Age Group | Child |
| User Age Range | 18 - 50 meses |
| Style Number | 17336 |
|---|---|
| Version Number | 17336-044 |
| Material | 17336-044-000-01-R |
| Brand | Ingenuity™ |
| Category | POTTY TRAINING |
| SubCategory | POTTY |
| EAN | 0074451173361 |
| Item UPC | 074451173361 |
| Color | SALVIA |
| Material Summary | 99% El plastico, 1% Tela |
| Assembled Dimensions (in) | 22.44" (H) x 20.47" (W) x 15.75" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 57.0 cm (H) x 52.0 cm (W) x 40.0 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 15.75 in (H) x 4.92 in (W) x 16.1 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 40.0 cm (H) x 12.5 cm (W) x 41.0 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 3.146 |
| Weight of Product Alone (kg) | 1.430 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 4.92" (H) x 15.16" (W) x 16.54" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 12.5 cm (H) x 38.5 cm (W) x 42.0 cm (L) |
| Case Pack QTY | 1.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.713798 |
| Case Pack Cube (m) | 0.02 |
| Case Pack Weight (lb) | 3.3 |
| Case Pack Weight (kg) | 1.5 |
| Case Pack Dimensions (in) | 4.92" (H) x 15.16" (W) x 16.54" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 12.5 cm (H) x 38.5 cm (W) x 42.0 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | No requerido |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|