STROLLER ACCESSORIES
ING 3D TRAVELMATE CARSEAT ADAPTERS
17890-090-000-06-R
STROLLER ACCESSORIES
17890-090-000-06-R
| User Age Group | Infant |
|---|---|
| User Age Range | 0 - 12 meses |
| Style Number | 17890 |
|---|---|
| Version Number | 17890-090 |
| Material | 17890-090-000-06-R |
| Brand | Ingenuity™ |
| Category | STROLLERS |
| SubCategory | STROLLER ACCESSORIES |
| EAN | 0074451178908 |
| Item UPC | 074451178908 |
| Color | NEGRO |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 8.46" (H) x 4.09" (W) x 3.86" (L) |
|---|---|
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 21.5 cm (H) x 10.4 cm (W) x 9.8 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.570667 |
| Case Pack Cube (m) | 0.016 |
| Case Pack Weight (lb) | 6.798 |
| Case Pack Weight (kg) | 3.09 |
| Case Pack Dimensions (in) | 8.86" (H) x 8.98" (W) x 12.4" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 22.5 cm (H) x 22.8 cm (W) x 31.5 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 6 PCS |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|