ROCKER
ING KEEP COZY 3IN1 ROCKER MADI EXCL
18136-000-000-01-R
ROCKER
18136-000-000-01-R
| Style Number | 18136 |
|---|---|
| Version Number | 18136-000 |
| Material | 18136-000-000-01-R |
| Brand | Ingenuity™ |
| Category | SEATS |
| SubCategory | ROCKER |
| EAN | 0074451181366 |
| Item UPC | 074451181366 |
| Material Summary | 54% El plastico, 27% Metal, 19% Tela |
| Fill Material Summary | 100% Relleno de poliéster |
| Assembled Dimensions (in) | 9.61" (H) x 7.67" (W) x 10.39" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 24.41 cm (H) x 19.49 cm (W) x 26.38 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 14.084 |
| Weight of Product Alone (kg) | 6.402 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 19.69" (H) x 4.92" (W) x 26.18" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 50.0 cm (H) x 12.5 cm (W) x 66.5 cm (L) |
| Case Pack QTY | 1.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 1.467766 |
| Case Pack Cube (m) | 0.042 |
| Case Pack Weight (lb) | 8.36 |
| Case Pack Weight (kg) | 3.8 |
| Case Pack Dimensions (in) | 19.69" (H) x 4.92" (W) x 26.18" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 50.0 cm (H) x 12.5 cm (W) x 66.5 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 1 PCS |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | Requerido |
| Battery Summary | 1 C Baterías requeridas (No incluidas) |
| Battery 1 Included | No incluidas |
| Battery 1 Life | 60.0 |
| Battery 1 Qty | 1 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | C |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|