BABY BOX TOY
BS 4IN1 SHOP N COOK TOY WALKER
52130-000-000-01-E
BABY BOX TOY
52130-000-000-01-E
| Gender | Unisexo |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 6 - 36 meses |
| Style Number | 52130 |
|---|---|
| Version Number | 52130-000 |
| Material | 52130-000-000-01-E |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | BABY BOX TOYS |
| SubCategory | BABY BOX TOY |
| EAN | 0074451521308 |
| Item UPC | 074451521308 |
| Color | MULTICOLOR |
| Collection | Giggling Gourmet |
| Material Summary | 98% El plastico, 2% Metal |
| Assembled Dimensions (in) | 16.3" (H) x 16.1" (W) x 19.3" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 41.4 cm (H) x 40.89 cm (W) x 49.02 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 5.148 |
| Weight of Product Alone (kg) | 2.34 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 6.5" (H) x 21.8" (W) x 16.1" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 16.51 cm (H) x 55.37 cm (W) x 40.89 cm (L) |
| Case Pack QTY | 1.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 1.32006 |
| Case Pack Cube (m) | 0.037 |
| Case Pack Cube (cm) | 37379.949 |
| Case Pack Weight (lb) | 6.688 |
| Case Pack Weight (kg) | 3.04 |
| Case Pack Dimensions (in) | 6.5" (H) x 21.8" (W) x 16.1" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 16.51 cm (H) x 55.37 cm (W) x 40.89 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 1 PCS |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | Requerido |
| Battery Summary | 3 AA Alcalina Baterías requeridas (No incluidas) |
| Battery 1 Included | No incluidas |
| Battery 1 Life | 144.0 |
| Battery 1 Qty | 3 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | AA |
| Battery 1 Type | Alcalina |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|