BABY GIFT SET
BE MUSICAL PIANO GIFT SET
17877-000-000-06-R
BABY GIFT SET
17877-000-000-06-R
| Gender | Unisexo |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 6 - 36 meses |
| Style Number | 17877 |
|---|---|
| Version Number | 17877-000 |
| Material | 17877-000-000-06-R |
| Brand | Baby Einstein™ |
| Category | BABY BOX TOYS |
| SubCategory | BABY GIFT SET |
| EAN | 0074451178779 |
| Item UPC | 074451178779 |
| Color | MULTICOLOR |
| Material Summary | 70% Plástico, 20% Madera, 10% Tejido |
| Assembled Dimensions (in) | 9.25" (H) x 12.01" (W) x 7.09" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 23.5 cm (H) x 30.5 cm (W) x 18.0 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 2.486 |
| Weight of Product Alone (kg) | 1.13 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 8.11" (H) x 16.26" (W) x 7.09" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 20.6 cm (H) x 41.3 cm (W) x 18.0 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 2.376975 |
| Case Pack Cube (m) | 0.067 |
| Case Pack Weight (lb) | 15.246 |
| Case Pack Weight (kg) | 6.93 |
| Case Pack Dimensions (in) | 11.14" (H) x 16.81" (W) x 21.93" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 28.3 cm (H) x 42.7 cm (W) x 55.7 cm (L) |
| Number Of Inners | 6.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 6 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | No es necesario |
|---|---|
| Battery Summary | 3 AA Alcalina Baterías requeridas () |
| Battery 1 Life | 144.0 |
| Battery 1 Qty | 3 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | AA |
| Battery 1 Type | Alcalina |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|