POTTY
BS DB 2 IN 1 MY TRAVEL POTTY SPIDEY
18006-000
POTTY
18006-000
| Gender | Unisexo |
|---|---|
| User Age Group | Child |
| User Age Range | 18 - 60 meses |
| Style Number | 18006 |
|---|---|
| Version Number | 18006-000 |
| Material | 18006-000 |
| Brand | Bright Starts™ |
| Partnership | Marvel |
| Category | POTTY TRAINING |
| SubCategory | POTTY |
| Color | ROJO |
| Material Summary | 94% Plástico, 6% Tejido |
| Assembled Dimensions (in) | 2.3" (H) x 3.95" (W) x 4.34" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 5.83 cm (H) x 10.04 cm (W) x 11.02 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 1.16 in (H) x 3.95 in (W) x 4.3 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 2.95 cm (H) x 10.04 cm (W) x 11.02 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.964 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.438 |
| Batteries Required | Obligatorio |
|---|