ROCKER
ING NESTLE VIBRATING ROCKER EXCL
18126-091-000-02-R
ROCKER
18126-091-000-02-R
| Gender | Unisexo |
|---|---|
| User Age Group | Infant |
| User Age Range | 0 - 6 meses |
| User Weight Range (lb) | 0 - 20 lb |
| User Weight Range (kg) | 0 - 9 kg |
| Style Number | 18126 |
|---|---|
| Version Number | 18126-091 |
| Material | 18126-091-000-02-R |
| Brand | Ingenuity™ |
| Category | SEATS |
| SubCategory | ROCKER |
| EAN | 0074451181267 |
| Item UPC | 074451181267 |
| Color | GRIS |
| Material Summary | 64% Metal, 19% Plástico, 17% Tejido |
| Assembled Dimensions (in) | 20.47" (H) x 27.05" (W) x 16.73" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 52.0 cm (H) x 68.7 cm (W) x 42.5 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Weight of Product Alone (lb) | 4.686 |
| Weight of Product Alone (kg) | 2.130 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 20.39" (H) x 3.62" (W) x 16.77" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 51.8 cm (H) x 9.2 cm (W) x 42.6 cm (L) |
| Case Pack QTY | 2.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 1.52916 |
| Case Pack Cube (m) | 0.043 |
| Case Pack Weight (lb) | 12.892 |
| Case Pack Weight (kg) | 5.86 |
| Case Pack Dimensions (in) | 20.87" (H) x 7.48" (W) x 16.93" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 53.0 cm (H) x 19.0 cm (W) x 43.0 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 2 PCS |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | No es necesario |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|