BABY PLASTIC PEG
Lots of Links™
8664-000-00E-06-R
- 24 eslabones Fun Links™ con textura
- Los eslabones Fun Links™ pueden usarse para sujetar juguetes a los portabebés, coches de bebé y mucho más
BABY PLASTIC PEG
8664-000-00E-06-R
| Product Description | ¡Amor a primer eslabón! Lots of Links™ de Bright Starts™ incluye 24 eslabones Fun Links™ para llevar a todas partes. ¡Ideal para llevar los juguetes favoritos del bebé a cualquier parte y en cualquier momento! |
|---|
| Gender | Unisexo |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 meses |
| Style Number | 8664 |
|---|---|
| Version Number | 8664-000 |
| Material | 8664-000-00E-06-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | BABY PLASTIC PEG |
| EAN | 0074451086647 |
| Item UPC | 074451086647 |
| Color | MULTICOLOR |
| Material Summary | 100% Plástico |
| Assembled Dimensions (in) | 2.25" (H) x 2.0" (W) x 0.38" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 5.72 cm (H) x 5.08 cm (W) x 0.97 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.264 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.12 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 8.74" (H) x 2.95" (W) x 2.05" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 22.2 cm (H) x 7.5 cm (W) x 5.2 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.323404 |
| Case Pack Cube (m) | 0.009 |
| Case Pack Weight (lb) | 3.344 |
| Case Pack Weight (kg) | 1.52 |
| Case Pack Dimensions (in) | 3.62" (H) x 9.72" (W) x 15.87" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 9.2 cm (H) x 24.7 cm (W) x 40.3 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 6 PCS |
| Batteries Required | Obligatorio |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|