HIGH CHAIR
ING TRIO 3IN1 HIGH CHAIR ELITE_SLATE
11610-000
HIGH CHAIR
11610-000
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Child |
| User Age Range | 6 - 60 mesi |
| User Weight Range (lb) | 0 - 50 lb |
| User Weight Range (kg) | 0 - 23 kg |
| Style Number | 11610 |
|---|---|
| Version Number | 11610-000 |
| Material | 11610-000 |
| Brand | Ingenuityโข |
| Category | MEALTIME |
| SubCategory | HIGH CHAIR |
| Color | GRIGIO |
| Fashion | SLATE |
| Platform | Trio 3-in-1 High Chair |
| Material Summary | 45% Plastica, 25% Metallo, 30% EVA (etilene vinil acetato) |
| Assembled Dimensions (in) | 43.31" (H) x 35.04" (W) x 22.44" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 110.0 cm (H) x 89.0 cm (W) x 57.0 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 18.854 |
| Weight of Product Alone (kg) | 8.57 |
| Batteries Required | Non richiesto |
|---|