BABY GIFT SET
BS GRASP THE DAY GIFT SET PINK
16908-013-000-06-R
BABY GIFT SET
16908-013-000-06-R
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 mesi |
| Style Number | 16908 |
|---|---|
| Version Number | 16908-013 |
| Material | 16908-013-000-06-R |
| Brand | Bright Startsโข |
| Technology | Oballโข |
| Category | BABY BOX TOYS |
| SubCategory | BABY GIFT SET |
| EAN | 0074451998353 |
| Item UPC | 074451998353 |
| Color | ROSA |
| Material Summary | 99.5% Plastica, 0.5% Metallo |
| Assembled Dimensions (in) | 4.02" (H) x 5.91" (W) x 6.06" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 10.2 cm (H) x 15.0 cm (W) x 15.4 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.141 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.064 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 6.1" (H) x 6.44" (W) x 3.7" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 15.5 cm (H) x 16.37 cm (W) x 9.4 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.60833 |
| Case Pack Cube (m) | 0.017 |
| Case Pack Weight (lb) | 2.904 |
| Case Pack Weight (kg) | 1.32 |
| Case Pack Dimensions (in) | 6.5" (H) x 7.09" (W) x 22.83" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 16.5 cm (H) x 18.0 cm (W) x 58.0 cm (L) |
| Number Of Inners | 6.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 6 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | Non richiesto |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|