BABY GIFT SET
BS CUBES N CUTIES GIFT SET
17380-000-01P-06-R
BABY GIFT SET
17380-000-01P-06-R
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 3 - 36 mesi |
| Style Number | 17380 |
|---|---|
| Version Number | 17380-000 |
| Material | 17380-000-01P-06-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | BABY BOX TOYS |
| SubCategory | BABY GIFT SET |
| EAN | 0074451173804 |
| Item UPC | 074451173804 |
| Color | MULTICOLOR |
| Material Summary | 100% Plastica |
| Assembled Dimensions (in) | 10.04" (H) x 2.56" (W) x 16.73" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 25.5 cm (H) x 6.5 cm (W) x 42.5 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 1.659 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.754 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 10.1" (H) x 16.7" (W) x 2.9" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 25.65 cm (H) x 42.42 cm (W) x 7.37 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 1.684206 |
| Case Pack Cube (m) | 0.048 |
| Case Pack Weight (lb) | 16.5 |
| Case Pack Weight (kg) | 7.5 |
| Case Pack Dimensions (in) | 10.71" (H) x 15.91" (W) x 17.09" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 27.2 cm (H) x 40.4 cm (W) x 43.4 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 6 PCS |
| Batteries Required | Non richiesto |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|