STROLLERS
ING 3DQUICKCLOSE BLACK
17419-090
STROLLERS
17419-090
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Child |
| User Age Range | 0 - 48 mesi |
| Style Number | 17419 |
|---|---|
| Version Number | 17419-090 |
| Material | 17419-090 |
| Brand | Ingenuity™ |
| Category | STROLLERS |
| SubCategory | STROLLERS |
| Color | NERO |
| Material Summary | 55% Tessuto, 25% Plastica, 20% Metallo |
| Assembled Dimensions (in) | 41.34" (H) x 20.47" (W) x 36.22" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 105.0 cm (H) x 52.0 cm (W) x 92.0 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 26.38 in (H) x 20.47 in (W) x 16.5 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 67.0 cm (H) x 52.0 cm (W) x 42.0 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 18.92 |
| Weight of Product Alone (kg) | 8.600 |
| Batteries Required | Non richiesto |
|---|