BOOSTERS & CTHC
BS MY SPOT DISNEY BOOSTER STITCH NU
17568-047-000-05-E
BOOSTERS & CTHC
17568-047-000-05-E
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Child |
| User Age Range | 6 - 60 mesi |
| Style Number | 17568 |
|---|---|
| Version Number | 17568-047 |
| Material | 17568-047-000-05-E |
| Brand | Bright Starts™ |
| Partnership | Disney Baby™ |
| Category | MEALTIME |
| SubCategory | BOOSTERS & CTHC |
| EAN | 0074451175686 |
| Item UPC | 074451175686 |
| Color | Color foglia di tè |
| Material Summary | 98% Plastica, 2% Tessuto |
| Assembled Dimensions (in) | 8.19" (H) x 14.96" (W) x 14.11" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 20.8 cm (H) x 38.0 cm (W) x 35.83 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 1.496 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.68 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 8.46" (H) x 15.0" (W) x 14.09" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 21.5 cm (H) x 38.1 cm (W) x 35.8 cm (L) |
| Case Pack QTY | 5.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 2.509178 |
| Case Pack Cube (m) | 0.071 |
| Case Pack Weight (lb) | 10.12 |
| Case Pack Weight (kg) | 4.6 |
| Case Pack Dimensions (in) | 18.31" (H) x 15.04" (W) x 15.75" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 46.5 cm (H) x 38.2 cm (W) x 40.0 cm (L) |
| Number Of Inners | 5.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 5 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | Non richiesto |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|