PLAY GYM
BS DB FINDING NEMO POP N WIGGLE GYM
17726-000-000-01-R
PLAY GYM
17726-000-000-01-R
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 mesi |
| Style Number | 17726 |
|---|---|
| Version Number | 17726-000 |
| Material | 17726-000-000-01-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Partnership | Disney Baby™ |
| Category | PLAY GYMS |
| SubCategory | PLAY GYM |
| EAN | 0074451177260 |
| Item UPC | 074451177260 |
| Color | MULTICOLOR |
| Material Summary | 60% Tessuto, 30% Plastica, 10% Metallo |
| Fill Material Summary | 100% Imbottitura in poliestere |
| Assembled Dimensions (in) | 20.5" (H) x 37.0" (W) x 37.0" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 52.07 cm (H) x 93.98 cm (W) x 93.98 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 17.63 in (H) x 6.75 in (W) x 6.8 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 44.77 cm (H) x 17.15 cm (W) x 17.15 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 2.178 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.990 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 17.72" (H) x 7.09" (W) x 6.93" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 45.0 cm (H) x 18.0 cm (W) x 17.6 cm (L) |
| Case Pack QTY | 1.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.503446 |
| Case Pack Cube (m) | 0.014 |
| Case Pack Weight (lb) | 3.212 |
| Case Pack Weight (kg) | 1.46 |
| Case Pack Dimensions (in) | 17.72" (H) x 7.09" (W) x 6.93" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 45.0 cm (H) x 18.0 cm (W) x 17.6 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | Non richiesto |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|