TEETHER
BS RASPBERRY BLISS SILICONE TEETHER
17809-000-000-06-R
TEETHER
17809-000-000-06-R
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 3 - 36 mesi |
| Style Number | 17809 |
|---|---|
| Version Number | 17809-000 |
| Material | 17809-000-000-06-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | TEETHER |
| EAN | 0074451178090 |
| Item UPC | 074451178090 |
| Color | VERDE |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 1.81" (H) x 4.02" (W) x 5.63" (L) |
|---|---|
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 4.6 cm (H) x 10.2 cm (W) x 14.3 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.181315 |
| Case Pack Cube (m) | 0.005 |
| Case Pack Weight (lb) | 0.858 |
| Case Pack Weight (kg) | 0.39 |
| Case Pack Dimensions (in) | 4.76" (H) x 6.14" (W) x 10.71" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 12.1 cm (H) x 15.6 cm (W) x 27.2 cm (L) |
| Number Of Inners | 6.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 6 INNERS W/ 1 PCS |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|