TEETHER
BS CHILL N TEETHE TEETHING TOY_PINK
8673-000-000-06-R
TEETHER
8673-000-000-06-R
| Gender | Femmina |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 3 - 36 mesi |
| Style Number | 8673 |
|---|---|
| Version Number | 8673-000 |
| Material | 8673-000-000-06-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | TEETHER |
| EAN | 0074451086739 |
| Item UPC | 074451086739 |
| Color | MULTICOLOR |
| Collection | Pretty in Pink |
| Material Summary | 100% Plastica |
| Fill Material Summary | 100% Liquido |
| Assembled Dimensions (in) | 3.0" (H) x 0.75" (W) x 3.0" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 7.62 cm (H) x 1.91 cm (W) x 7.62 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.11 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.05 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 7.3" (H) x 5.6" (W) x 0.8" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 18.54 cm (H) x 14.22 cm (W) x 2.03 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.117144 |
| Case Pack Cube (m) | 0.003 |
| Case Pack Weight (lb) | 1.683 |
| Case Pack Weight (kg) | 0.765 |
| Case Pack Dimensions (in) | 4.2" (H) x 6.1" (W) x 7.9" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 10.67 cm (H) x 15.49 cm (W) x 20.07 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 6 PCS |
| Batteries Required | Non richiesto |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|