TEETHER
BS RATTLE N TEETHE TEETHER TOY
8836-000-000-24-R
TEETHER
8836-000-000-24-R
| Gender | Femmina |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 3 - 36 mesi |
| Style Number | 8836 |
|---|---|
| Version Number | 8836-000 |
| Material | 8836-000-000-24-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | TEETHER |
| EAN | 0074451088368 |
| Item UPC | 074451088368 |
| Color | ROSA |
| Material Summary | 100% Plastica |
| Fill Material Summary | 100% Liquido |
| Assembled Dimensions (in) | 6.3" (H) x 2.0" (W) x 2.4" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 16.0 cm (H) x 5.08 cm (W) x 6.1 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.132 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.06 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 8.39" (H) x 3.58" (W) x 1.97" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 21.3 cm (H) x 9.1 cm (W) x 5.0 cm (L) |
| Case Pack QTY | 24.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.483024 |
| Case Pack Cube (m) | 0.014 |
| Case Pack Weight (lb) | 5.06 |
| Case Pack Weight (kg) | 2.3 |
| Case Pack Dimensions (in) | 5.1" (H) x 12.4" (W) x 13.2" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 12.95 cm (H) x 31.5 cm (W) x 33.53 cm (L) |
| Number Of Inners | 24.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 24 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | Non richiesto |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|