BABY BOX TOY
BE HAPE COLOR TOUCH PIANO TODDLERTOY
11649-000-000-04-R
- 全て含まれたパッケージを自宅に配送
BABY BOX TOY
11649-000-000-04-R
| Gender | ユニセックス |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 6 - 36 ? |
| Style Number | 11649 |
|---|---|
| Version Number | 11649-000 |
| Material | 11649-000-000-04-R |
| Brand | Baby Einstein™ |
| Partnership | Hape™ |
| Category | BABY BOX TOYS |
| SubCategory | BABY BOX TOY |
| EAN | 0074451116498 |
| Item UPC | 074451116498 |
| Color | マルチカラー |
| Collection | Every Child can be a Composer |
| Material Summary | 55% 木, 40% プラスチック, 5% Electronic Parts |
| Assembled Dimensions (in) | 9.25" (H) x 12.01" (W) x 7.48" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 23.5 cm (H) x 30.5 cm (W) x 19.0 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 1.936 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.88 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 11.0" (H) x 12.6" (W) x 8.1" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 27.94 cm (H) x 32.0 cm (W) x 20.57 cm (L) |
| Case Pack QTY | 4.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 1.677354 |
| Case Pack Cube (m) | 0.047 |
| Case Pack Weight (lb) | 12.848 |
| Case Pack Weight (kg) | 5.84 |
| Case Pack Dimensions (in) | 12.6" (H) x 13.3" (W) x 17.3" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 32.0 cm (H) x 33.78 cm (W) x 43.94 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 4 PCS |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | 必須 |
| Battery Summary | 3 AA 必要なバッテリー (デモのみ) |
| Battery 1 Brand | Hi-W |
| Battery 1 Capacity (mAh) | 940 |
| Battery 1 Code | R6 |
| Battery 1 Included | デモのみ |
| Battery 1 Life | 144.0 |
| Battery 1 Manufacturer | Guangzhou Tiger Head Battery Group Co., LTD |
| Battery 1 Qty | 3 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | AA |
| Battery 1 Type | Carbon Zinc |
| Battery 1 Voltage | 1.5V |
| Battery 1 Weight (g) | 18.5 |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|