BABY BOX TOY
BS HUG A BYE BABY ELEPHANT TOY
12498-000
BABY BOX TOY
12498-000
| Gender | ユニセックス |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 ? |
| User Weight Range (lb) | 0 - 0 lb |
| User Weight Range (kg) | 0 - 0 kg |
| Style Number | 12498 |
|---|---|
| Version Number | 12498-000 |
| Material | 12498-000 |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | BABY BOX TOYS |
| SubCategory | BABY BOX TOY |
| Color | マルチカラー |
| Material Summary | 70% ファブリック, 25% プラスチック, 5% 金属 |
| Fill Material Summary | 100% ポリエステルフィル |
| Assembled Dimensions (in) | 8.7" (H) x 9.1" (W) x 3.9" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 22.1 cm (H) x 23.11 cm (W) x 9.91 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.506 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.23 |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | 必須 |
| Battery Summary | 3 AAA 必要なバッテリー (デモのみ) |
| Battery 1 Brand | Hi-W |
| Battery 1 Capacity (mAh) | 450 |
| Battery 1 Code | R03 |
| Battery 1 Included | デモのみ |
| Battery 1 Life | 300.0 |
| Battery 1 Manufacturer | Guangzhou Tiger Head Battery Group Co., LTD |
| Battery 1 Qty | 3 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | AAA |
| Battery 1 Type | Carbon Zinc |
| Battery 1 Voltage | 1.5V |
| Battery 1 Weight (g) | 9.5 |