BABY BOX TOY
BS DINO CRAWL N COUNT TOY
12506-000
BABY BOX TOY
12506-000
| Gender | ユニセックス |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 6 - 36 ? |
| User Weight Range (lb) | 0 - 0 lb |
| User Weight Range (kg) | 0 - 0 kg |
| Style Number | 12506 |
|---|---|
| Version Number | 12506-000 |
| Material | 12506-000 |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | BABY BOX TOYS |
| SubCategory | BABY BOX TOY |
| Color | マルチカラー |
| Material Summary | 79% プラスチック, 21% 金属 |
| Assembled Dimensions (in) | 9.6" (H) x 7.9" (W) x 5.3" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 24.38 cm (H) x 20.07 cm (W) x 13.46 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 1.166 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.53 |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | 必須 |
| Battery Summary | 3 AA 必要なバッテリー (デモのみ) |
| Battery 1 Brand | Hi-W |
| Battery 1 Capacity (mAh) | 940 |
| Battery 1 Code | R6 |
| Battery 1 Included | デモのみ |
| Battery 1 Life | 144.0 |
| Battery 1 Manufacturer | Guangzhou Tiger Head Battery Group Co., LTD |
| Battery 1 Qty | 3 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | AA |
| Battery 1 Type | Carbon Zinc |
| Battery 1 Voltage | 1.5V |
| Battery 1 Weight (g) | 18.5 |