SWADDLES
SM 3L ORIGINAL 2PK STAR N CLOUD STG1
17128-000-000-04-R
SWADDLES
17128-000-000-04-R
| Gender | ユニセックス |
|---|---|
| User Age Group | Newborn |
| User Age Range | 0 - 3 ? |
| Style Number | 17128 |
|---|---|
| Version Number | 17128-000 |
| Material | 17128-000-000-04-R |
| Brand | Ingenuity™ |
| SubBrand | SwaddleMe by Ingenuity™ |
| Category | SOFT GOODS |
| SubCategory | SWADDLES |
| EAN | 0012914171288 |
| Item UPC | 012914171288 |
| Color | 灰色 |
| Platform | Original Swaddle |
| Material Summary | 100% コットン |
| Assembled Dimensions (in) | 21.0" (H) x 12.5" (W) x 0.1" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 53.34 cm (H) x 31.75 cm (W) x 0.25 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.462 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.21 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 9.92" (H) x 5.6" (W) x 1.9" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 25.2 cm (H) x 14.22 cm (W) x 4.83 cm (L) |
| Case Pack QTY | 4.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.32823 |
| Case Pack Cube (m) | 0.009 |
| Case Pack Weight (lb) | 3.3 |
| Case Pack Weight (kg) | 1.5 |
| Case Pack Dimensions (in) | 10.31" (H) x 6.5" (W) x 8.46" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 26.2 cm (H) x 16.5 cm (W) x 21.5 cm (L) |
| Number Of Inners | 4.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 4 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | 不要 |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|