SWING-TRAVEL
BS POP MANUAL TRAVEL SWING
17196-091
SWING-TRAVEL
17196-091
| Gender | ユニセックス |
|---|---|
| User Age Group | Infant |
| User Age Range | 0 - 9 ? |
| User Weight Range (lb) | 0 - 20 lb |
| User Weight Range (kg) | 0 - 9 kg |
| Style Number | 17196 |
|---|---|
| Version Number | 17196-091 |
| Material | 17196-091 |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | SWINGS |
| SubCategory | SWING-TRAVEL |
| Color | 灰色 |
| Material Summary | 60% 鋼, 35% プラスチック, 5% ファブリック |
| Assembled Dimensions (in) | 23.43" (H) x 24.13" (W) x 26.22" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 59.5 cm (H) x 61.3 cm (W) x 66.6 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 28.74 in (H) x 10.24 in (W) x 14.2 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 73.0 cm (H) x 26.0 cm (W) x 36.0 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 6.6 |
| Weight of Product Alone (kg) | 3 |
| Batteries Required | 不要 |
|---|