BOOSTERS & CTHC
ING SIMPLICITY SEAT BLUE EU
17484-050-000-03-R
Digital Assets
Video - Product Detail .MP4 (Evergreen)

| Style Number | 17484 |
|---|
| Version Number | 17484-050 |
|---|
| Material | 17484-050-000-03-R |
|---|
| Brand | Ingenuity™ |
|---|
| Category | MEALTIME |
|---|
| SubCategory | BOOSTERS & CTHC |
|---|
| EAN | 0074451174849 |
|---|
| Item UPC | 074451174849 |
|---|
| Color | 青い |
|---|
| Material Summary | 98% プラスチック, 2% ファブリック |
|---|
| Assembled Dimensions (in) | 8.46" (H) x 14.96" (W) x 14.17" (L) |
|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 21.5 cm (H) x 38.0 cm (W) x 36.0 cm (L) |
|---|
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
|---|
| Weight of Product Alone (lb) | 1.518 |
|---|
| Weight of Product Alone (kg) | 0.69 |
|---|
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 8.46" (H) x 14.96" (W) x 14.06" (L) |
|---|
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 21.5 cm (H) x 38.0 cm (W) x 35.7 cm (L) |
|---|
| Case Pack QTY | 3.0 |
|---|
| Case Pack Cube (ft) | 1.863012 |
|---|
| Case Pack Cube (m) | 0.053 |
|---|
| Case Pack Weight (lb) | 6.842 |
|---|
| Case Pack Weight (kg) | 3.11 |
|---|
| Case Pack Dimensions (in) | 13.62" (H) x 15.2" (W) x 15.55" (L) |
|---|
| Case Pack Dimensions (cm) | 34.6 cm (H) x 38.6 cm (W) x 39.5 cm (L) |
|---|
| Number Of Inners | 1.0 |
|---|
| Units Per Inner | 3.0 |
|---|
| Inner Description | 1 INNERS W/ 3 PCS |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL | - AT
- AU
- BE
- CA
- DE
- ES
- FR
- GB
- IE
- IT
- MX
- NZ
- PL
- US
|
|---|
Products in this grouping
2 products