PLAY GYM
BS DB WINNIE THE POOH HUNNY HANGOUT GYM
17490-000
PLAY GYM
17490-000
| Gender | ユニセックス |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 ? |
| Style Number | 17490 |
|---|---|
| Version Number | 17490-000 |
| Material | 17490-000 |
| Brand | Bright Starts™ |
| Partnership | Disney Baby™ |
| Category | PLAY GYMS |
| SubCategory | PLAY GYM |
| Color | 青い |
| Material Summary | 50% ファブリック, 40% 木, 10% プラスチック |
| Fill Material Summary | 100% ポリエステルフィル |
| Assembled Dimensions (in) | 19.3" (H) x 32.3" (W) x 32.3" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 49.02 cm (H) x 82.04 cm (W) x 82.04 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 19.1 in (H) x 4.6 in (W) x 20.1 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 48.51 cm (H) x 11.68 cm (W) x 51.05 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 2.64 |
| Weight of Product Alone (kg) | 1.200 |
| Batteries Required | 不要 |
|---|