FLOOR SEAT
BS LEARN TO SIT PURPLE PARADISE FR
17495-060
FLOOR SEAT
17495-060
| Gender | 女性 |
|---|---|
| User Age Group | Infant |
| User Age Range | 3 - 12 ? |
| Style Number | 17495 |
|---|---|
| Version Number | 17495-060 |
| Material | 17495-060 |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | MEALTIME |
| SubCategory | FLOOR SEAT |
| Color | 紫 |
| Fashion | PURPLE PARADISE |
| Platform | Learn-to-Sit 2 Position Floor Seat |
| Material Summary | 75% プラスチック, 18% ファブリック, 7% 金属 |
| Assembled Dimensions (in) | 12.6" (H) x 17.32" (W) x 22.05" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 32.0 cm (H) x 44.0 cm (W) x 56.0 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 4.72 in (H) x 17.32 in (W) x 22.0 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 12.0 cm (H) x 44.0 cm (W) x 56.0 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 3.564 |
| Weight of Product Alone (kg) | 1.62 |
| Batteries Required | 不要 |
|---|