STROLLERS
ING 3D LITE JEWEL LUXE EVERGREEN
17529-040
STROLLERS
17529-040
| Gender | ユニセックス |
|---|---|
| User Age Group | Child |
| User Age Range | 0 - 48 ? |
| Style Number | 17529 |
|---|---|
| Version Number | 17529-040 |
| Material | 17529-040 |
| Brand | Ingenuity™ |
| Category | STROLLERS |
| SubCategory | STROLLERS |
| Color | 緑 |
| Material Summary | 50% 金属, 30% プラスチック, 20% ファブリック |
| Assembled Dimensions (in) | 43.31" (H) x 18.9" (W) x 36.22" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 110.0 cm (H) x 48.0 cm (W) x 92.0 cm (L) |
| Collapsed Dimensions (in) | 11.02 in (H) x 10.24 in (W) x 42.1 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 28.0 cm (H) x 26.0 cm (W) x 107.0 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 17.899 |
| Weight of Product Alone (kg) | 8.136 |
| Batteries Required | 不要 |
|---|