BABY BOX TOY
BS HAB SPIN N' CHASE
17632-000-000-04-R
BABY BOX TOY
17632-000-000-04-R
| Gender | ユニセックス |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 6 - 36 ? |
| Style Number | 17632 |
|---|---|
| Version Number | 17632-000 |
| Material | 17632-000-000-04-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | BABY BOX TOYS |
| SubCategory | BABY BOX TOY |
| EAN | 0074451176324 |
| Item UPC | 074451176324 |
| Color | マルチカラー |
| Collection | Having a Ball |
| Material Summary | 94.80% プラスチック, 3.50% 合成素材, 1.70% 金属 |
| Assembled Dimensions (in) | 5.91" (H) x 6.5" (W) x 8.66" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 15.0 cm (H) x 16.5 cm (W) x 22.0 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 1.582 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.719 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 9.49" (H) x 7.99" (W) x 8.31" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 24.1 cm (H) x 20.3 cm (W) x 21.1 cm (L) |
| Case Pack QTY | 4.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 1.530812 |
| Case Pack Cube (m) | 0.043 |
| Case Pack Weight (lb) | 8.382 |
| Case Pack Weight (kg) | 3.81 |
| Case Pack Dimensions (in) | 9.72" (H) x 16.18" (W) x 16.81" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 24.7 cm (H) x 41.1 cm (W) x 42.7 cm (L) |
| Number Of Inners | 4.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 4 INNERS W/ 1 PCS |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | 必須 |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|