BABY BOX TOY
BS HAB GIGGLY GATOR POP
17633-000-000-01-R
BABY BOX TOY
17633-000-000-01-R
| Gender | ユニセックス |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 6 - 36 ? |
| Style Number | 17633 |
|---|---|
| Version Number | 17633-000 |
| Material | 17633-000-000-01-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | BABY BOX TOYS |
| SubCategory | BABY BOX TOY |
| EAN | 0074451176331 |
| Item UPC | 074451176331 |
| Color | マルチカラー |
| Collection | Having a Ball |
| Material Summary | 99.5% プラスチック, 0.5% ファブリック |
| Frame Material Summary | 100% プラスチック |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 14.81" (H) x 6.13" (W) x 22.63" (L) |
|---|---|
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 37.63 cm (H) x 15.56 cm (W) x 57.47 cm (L) |
| Case Pack QTY | 1.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 1.379762 |
| Case Pack Cube (m) | 0.039 |
| Case Pack Cube (cm) | 39070.512 |
| Case Pack Weight (lb) | 5.39 |
| Case Pack Weight (kg) | 2.45 |
| Case Pack Dimensions (in) | 15.56" (H) x 6.63" (W) x 23.12" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 39.53 cm (H) x 16.83 cm (W) x 58.74 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 1 PCS |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|