SWING-TRAVEL
ING C2G PORT SWING FANCIFUL FOREST AUS
17823-091-000-03-R
SWING-TRAVEL
17823-091-000-03-R
| Gender | ユニセックス |
|---|---|
| User Age Group | Infant |
| User Age Range | 0 - 9 ? |
| User Weight Range (lb) | 6 - 20 lb |
| User Weight Range (kg) | 3 - 9 kg |
| Style Number | 17823 |
|---|---|
| Version Number | 17823-091 |
| Material | 17823-091-000-03-R |
| Brand | Ingenuity™ |
| Partnership | Ford™ |
| Category | SWINGS |
| SubCategory | SWING-TRAVEL |
| EAN | 0074451178236 |
| Item UPC | 074451178236 |
| Color | 灰色 |
| Platform | Comfort 2 Go Portable Swing |
| Material Summary | 56% 金属, 34% プラスチック, 10% ファブリック |
| Fill Material Summary | 100% ポリエステル |
| Assembled Dimensions (in) | 26.77" (H) x 22.64" (W) x 28.74" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 68.0 cm (H) x 57.51 cm (W) x 73.0 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 29.53 in (H) x 22.64 in (W) x 12.9 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 75.01 cm (H) x 57.51 cm (W) x 32.8 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 6.952 |
| Weight of Product Alone (kg) | 3.16 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 13.4" (H) x 22.6" (W) x 6.0" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 34.04 cm (H) x 57.4 cm (W) x 15.24 cm (L) |
| Case Pack QTY | 3.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 3.177895 |
| Case Pack Cube (m) | 0.09 |
| Case Pack Weight (lb) | 26.906 |
| Case Pack Weight (kg) | 12.23 |
| Case Pack Dimensions (in) | 22.99" (H) x 13.82" (W) x 17.28" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 58.4 cm (H) x 35.1 cm (W) x 43.9 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 3 PCS |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | 必須 |
| Battery Summary | 4 C アルカリ性 必要なバッテリー (含まれていない) |
| Battery 1 Included | 含まれていない |
| Battery 1 Life | 240.0 |
| Battery 1 Qty | 4 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | C |
| Battery 1 Type | アルカリ性 |
| Ship to Countries_MATERIAL | AU |
|---|