SWING-FULLSIZE
BS DB MILESTONE SWING CLASSIC WTP AUS
17839-091-000-01-R
SWING-FULLSIZE
17839-091-000-01-R
| Gender | ユニセックス |
|---|---|
| User Age Group | Infant |
| User Age Range | 0 - 9 ? |
| User Weight Range (lb) | 0 - 20 lb |
| User Weight Range (kg) | 0 - 9 kg |
| Style Number | 17839 |
|---|---|
| Version Number | 17839-091 |
| Material | 17839-091-000-01-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Partnership | Disney Baby™ |
| Category | SWINGS |
| SubCategory | SWING-FULLSIZE |
| EAN | 0074451178397 |
| Item UPC | 074451178397 |
| Color | 灰色 |
| Material Summary | 55% 金属, 35% プラスチック, 10% ファブリック |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 17.48" (H) x 26.18" (W) x 5.67" (L) |
|---|---|
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 44.4 cm (H) x 66.5 cm (W) x 14.4 cm (L) |
| Case Pack QTY | 1.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 1.501489 |
| Case Pack Cube (m) | 0.043 |
| Case Pack Cube (cm) | 42517.44 |
| Case Pack Weight (lb) | 11.726 |
| Case Pack Weight (kg) | 5.33 |
| Case Pack Dimensions (in) | 17.48" (H) x 26.18" (W) x 5.67" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 44.4 cm (H) x 66.5 cm (W) x 14.4 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 1 PCS |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | 必須 |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|