SWING-TRAVEL
ING COMFOT 2 GO SWING CUDDLE LAMB AUS NZ
17948-091-000-03-R
SWING-TRAVEL
17948-091-000-03-R
| Gender | ユニセックス |
|---|---|
| User Age Group | Infant |
| User Age Range | 0 - 9 ? |
| User Weight Range (lb) | 0 - 20 lb |
| User Weight Range (kg) | 0 - 9 kg |
| Style Number | 17948 |
|---|---|
| Version Number | 17948-091 |
| Material | 17948-091-000-03-R |
| Brand | Ingenuity™ |
| Category | SWINGS |
| SubCategory | SWING-TRAVEL |
| EAN | 0074451179486 |
| Item UPC | 074451179486 |
| Color | 灰色 |
| Platform | Comfort 2 Go Portable Swing |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 13.39" (H) x 22.44" (W) x 5.91" (L) |
|---|---|
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 34.0 cm (H) x 57.0 cm (W) x 15.0 cm (L) |
| Case Pack QTY | 3.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 3.277907 |
| Case Pack Cube (m) | 0.093 |
| Case Pack Weight (lb) | 26.906 |
| Case Pack Weight (kg) | 12.23 |
| Case Pack Dimensions (in) | 23.62" (H) x 13.78" (W) x 17.4" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 60.0 cm (H) x 35.0 cm (W) x 44.2 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 3 PCS |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|