POTTY
BS DB SOFT POTTY SEAT MINNIE
17975-000-000-04-R
POTTY
17975-000-000-04-R
| Gender | 女性 |
|---|---|
| User Age Group | Child |
| User Age Range | 18 - 60 ? |
| Style Number | 17975 |
|---|---|
| Version Number | 17975-000 |
| Material | 17975-000-000-04-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Partnership | Disney Baby™ |
| Category | POTTY TRAINING |
| SubCategory | POTTY |
| EAN | 0074451997592 |
| Item UPC | 074451997592 |
| Color | ピンク |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 12.99" (H) x 13.39" (W) x 3.15" (L) |
|---|---|
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 33.0 cm (H) x 34.0 cm (W) x 8.0 cm (L) |
| Case Pack QTY | 4.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 1.458213 |
| Case Pack Cube (m) | 0.041 |
| Case Pack Weight (lb) | 2.86 |
| Case Pack Weight (kg) | 1.3 |
| Case Pack Dimensions (in) | 14.17" (H) x 12.2" (W) x 14.57" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 36.0 cm (H) x 31.0 cm (W) x 37.0 cm (L) |
| Number Of Inners | 4.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 4 INNERS W/ 1 PCS |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|