BATH PEG
BS BATH SQUIRTERS 6PK
17996-000-000-06-R
BATH PEG
17996-000-000-06-R
| Gender | ユニセックス |
|---|---|
| User Age Group | Infant |
| User Age Range | 3 - 12 ? |
| Style Number | 17996 |
|---|---|
| Version Number | 17996-000 |
| Material | 17996-000-000-06-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | BATH PEG |
| EAN | 0074451179967 |
| Item UPC | 074451179967 |
| Color | マルチカラー |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 9.0" (H) x 3.25" (W) x 3.25" (L) |
|---|---|
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 22.86 cm (H) x 8.26 cm (W) x 8.26 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.446529 |
| Case Pack Cube (m) | 0.013 |
| Case Pack Weight (lb) | 4.356 |
| Case Pack Weight (kg) | 1.98 |
| Case Pack Dimensions (in) | 10.75" (H) x 7.0" (W) x 10.25" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 27.31 cm (H) x 17.78 cm (W) x 26.04 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 6 PCS |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|