BABY GIFT SET
BS SAFARI BUS EXCL
18122-000-000-06-R
BABY GIFT SET
18122-000-000-06-R
| Gender | ユニセックス |
|---|---|
| User Age Group | Infant |
| User Age Range | 0 - 12 ? |
| Style Number | 18122 |
|---|---|
| Version Number | 18122-000 |
| Material | 18122-000-000-06-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | BABY BOX TOYS |
| SubCategory | BABY GIFT SET |
| EAN | 0074451181229 |
| Item UPC | 074451181229 |
| Color | マルチカラー |
| Material Summary | 70% ファブリック, 20% 紙, 10% プラスチック |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 11.0" (H) x 14.5" (W) x 3.0" (L) |
|---|---|
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 27.94 cm (H) x 36.83 cm (W) x 7.62 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.440452 |
| Case Pack Cube (m) | 0.012 |
| Case Pack Cube (cm) | 12472.226 |
| Case Pack Weight (lb) | 4.62 |
| Case Pack Weight (kg) | 2.1 |
| Case Pack Dimensions (in) | 11.75" (H) x 3.5" (W) x 18.5" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 29.85 cm (H) x 8.89 cm (W) x 47.0 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 6 PCS |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|