BABY BOX TOY
ロール&グロー・モンキー
52181-000-000-02-R
- さるの頭の帽子のボタンを押します さるの腕にかかった輪が光だし、音楽が始まり、さるが転がり始めます
- 赤ちゃんのはいはいを促します
BABY BOX TOY
52181-000-000-02-R
| Gender | ユニセックス |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 6 - 36 ? |
| Style Number | 52181 |
|---|---|
| Version Number | 52181-000 |
| Material | 52181-000-000-02-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | BABY BOX TOYS |
| SubCategory | BABY BOX TOY |
| EAN | 0074451521810 |
| Item UPC | 074451521810 |
| Color | マルチカラー |
| Collection | Lights, Lights Baby |
| Material Summary | 76% プラスチック, 16% 金属, 8% Electronic Parts |
| Assembled Dimensions (in) | 5.1" (H) x 6.6" (W) x 5.3" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 12.95 cm (H) x 16.76 cm (W) x 13.46 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 1.144 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.52 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 6.8" (H) x 8.1" (W) x 6.2" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 17.27 cm (H) x 20.57 cm (W) x 15.75 cm (L) |
| Case Pack QTY | 2.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.47207 |
| Case Pack Cube (m) | 0.013 |
| Case Pack Weight (lb) | 3.454 |
| Case Pack Weight (kg) | 1.57 |
| Case Pack Dimensions (in) | 7.3" (H) x 8.8" (W) x 12.7" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 18.54 cm (H) x 22.35 cm (W) x 32.26 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 2 PCS |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | 必須 |
| Battery Summary | 3 AAA 必要なバッテリー (デモのみ) |
| Battery 1 Brand | Hi-W |
| Battery 1 Capacity (mAh) | 450 |
| Battery 1 Code | R03 |
| Battery 1 Included | デモのみ |
| Battery 1 Life | 300.0 |
| Battery 1 Manufacturer | Guangzhou Tiger Head Battery Group Co., LTD |
| Battery 1 Qty | 3 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | AAA |
| Battery 1 Type | Carbon Zinc |
| Battery 1 Voltage | 1.5V |
| Battery 1 Weight (g) | 9.5 |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|