BABY PLASTIC PEG
シェイカーおもちゃ
81107-000-000-06-R
- 赤ちゃんのシェイカーのビートに合わせてダンス!
- 簡単につかめる、フレキシブルなデザイン
- おむつバックに入れて、お出かけの際のエンターテインメントに
- 振るたびにカラフルなビーズが音を立てる
- 透明のハンドルの音が出るおもちゃをご覧ください
BABY PLASTIC PEG
81107-000-000-06-R
| Gender | ユニセックス |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 ? |
| Style Number | 81107 |
|---|---|
| Version Number | 81107-000 |
| Material | 81107-000-000-06-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Technology | Oball™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | BABY PLASTIC PEG |
| EAN | 0074451811072 |
| Item UPC | 074451811072 |
| Color | マルチカラー |
| Material Summary | 100% プラスチック |
| Assembled Dimensions (in) | 2.2" (H) x 5.5" (W) x 2.2" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 5.59 cm (H) x 13.97 cm (W) x 5.59 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.088 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.04 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 7.6" (H) x 3.62" (W) x 2.24" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 19.3 cm (H) x 9.2 cm (W) x 5.7 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.198439 |
| Case Pack Cube (m) | 0.006 |
| Case Pack Weight (lb) | 1.188 |
| Case Pack Weight (kg) | 0.54 |
| Case Pack Dimensions (in) | 5.94" (H) x 7.36" (W) x 7.83" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 15.1 cm (H) x 18.7 cm (W) x 19.9 cm (L) |
| Number Of Inners | 6.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 6 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | 不要 |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|