BABY BOX TOY
Press & Glow Spinner™
10042-000-000-06-E
- Breng je baby in vervoering dankzij bewegende lichtjes en melodietjes!
- Druk omlaag om muziek en lichtjes te activeren.
- Speelse manier om kennis te maken met oorzaak en gevolg en motoriek
BABY BOX TOY
10042-000-000-06-E
| Product Description | Dit speelgoed brengt je baby in vervoering dankzij bewegende lichtjes en melodietjes! Als je baby op een sterretje drukt, worden melodietjes afgespeeld en draaien lichtjes rond en rond. Een speelse manier om kennis te maken met oorzaak en gevolg en motoriek. |
|---|
| Gender | Uniseks |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 6 - 36 months |
| Style Number | 10042 |
|---|---|
| Version Number | 10042-000 |
| Material | 10042-000-000-06-E |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | BABY BOX TOYS |
| SubCategory | BABY BOX TOY |
| EAN | 0074451100428 |
| Item UPC | 074451100428 |
| Color | MEERKLEURIG |
| Collection | Lights, Lights Baby |
| Material Summary | 95% Plastic, 5% Metaal |
| Assembled Dimensions (in) | 7.1" (H) x 6.3" (W) x 6.3" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 18.03 cm (H) x 16.0 cm (W) x 16.0 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.902 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.41 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 7.9" (H) x 7.1" (W) x 6.7" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 20.07 cm (H) x 18.03 cm (W) x 17.02 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 1.468099 |
| Case Pack Cube (m) | 0.042 |
| Case Pack Weight (lb) | 7.634 |
| Case Pack Weight (kg) | 3.47 |
| Case Pack Dimensions (in) | 16.5" (H) x 7.5" (W) x 20.5" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 41.91 cm (H) x 19.05 cm (W) x 52.07 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 6 PCS |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | Verplicht |
| Battery Summary | 3 AA Batterijen vereist (Niet inbegrepen) |
| Battery 1 Brand | Golden Power |
| Battery 1 Capacity (mAh) | 860 |
| Battery 1 Included | Niet inbegrepen |
| Battery 1 Life | 144.0 |
| Battery 1 Manufacturer | Golden Power Corporation (HK) LTD |
| Battery 1 Qty | 3 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | AA |
| Battery 1 Type | Carbon Zinc |
| Battery 1 Voltage | 1.5V |
| Battery 1 Weight (g) | 17.0 |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|