BABY PLASTIC PEG
BS OBALL RATTLE EASY-GRASP TOY_PINK
12030-000-JPN-06-R
BABY PLASTIC PEG
12030-000-JPN-06-R
| Gender | Vrouw |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 months |
| Style Number | 12030 |
|---|---|
| Version Number | 12030-000 |
| Material | 12030-000-JPN-06-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Technology | Oball™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | BABY PLASTIC PEG |
| EAN | 0074451120303 |
| Item UPC | 074451120303 |
| Color | ROZE |
| Material Summary | 100% Plastic |
| Assembled Dimensions (in) | 4.0" (H) x 4.0" (W) x 4.0" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 10.16 cm (H) x 10.16 cm (W) x 10.16 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.088 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.04 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 7.8" (H) x 5.59" (W) x 4.0" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 19.81 cm (H) x 14.2 cm (W) x 10.16 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.2121 |
| Case Pack Cube (m) | 0.006 |
| Case Pack Weight (lb) | 1.188 |
| Case Pack Weight (kg) | 0.54 |
| Case Pack Dimensions (in) | 4.33" (H) x 7.68" (W) x 11.02" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 11.0 cm (H) x 19.5 cm (W) x 28.0 cm (L) |
| Number Of Inners | 6.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 6 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | Niet verplicht |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL | JP |
|---|