BABY PLASTIC PEG
BE OE SENSATIONAL JANET RATTLE N TEETHER
12487-013-000-06-R
BABY PLASTIC PEG
12487-013-000-06-R
| Gender | Vrouw |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 3 - 36 months |
| User Weight Range (lb) | 0 - 0 lb |
| User Weight Range (kg) | 0 - 0 kg |
| Style Number | 12487 |
|---|---|
| Version Number | 12487-013 |
| Material | 12487-013-000-06-R |
| Brand | Baby Einstein™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | BABY PLASTIC PEG |
| EAN | 0074451997974 |
| Item UPC | 074451997974 |
| Color | ROZE |
| Material Summary | 98% Plastic, 2% Metaal |
| Assembled Dimensions (in) | 5.3" (H) x 5.2" (W) x 1.1" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 13.46 cm (H) x 13.21 cm (W) x 2.79 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.22 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.1 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 7.48" (H) x 6.02" (W) x 1.26" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 19.0 cm (H) x 15.3 cm (W) x 3.2 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.209041 |
| Case Pack Cube (m) | 0.006 |
| Case Pack Weight (lb) | 1.87 |
| Case Pack Weight (kg) | 0.85 |
| Case Pack Dimensions (in) | 8.07" (H) x 6.5" (W) x 6.89" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 20.5 cm (H) x 16.5 cm (W) x 17.5 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 6 PCS |
| Batteries Required | Niet verplicht |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|