PLAY GYM
BS DB MINNIE MOUSE FOREVER BESTIES
12937-000-000-01-E
PLAY GYM
12937-000-000-01-E
| Gender | Vrouw |
|---|---|
| User Age Group | Infant |
| User Age Range | 0 - 12 months |
| Style Number | 12937 |
|---|---|
| Version Number | 12937-000 |
| Material | 12937-000-000-01-E |
| Brand | Bright Starts™ |
| Partnership | Disney Baby™ |
| Category | PLAY GYMS |
| SubCategory | PLAY GYM |
| EAN | 0074451129375 |
| Item UPC | 074451129375 |
| Color | ROZE |
| Material Summary | 70% Kleding stof, 25% Plastic, 5% Metaal |
| Fill Material Summary | 75% Polyester vulling, 23% Polyethyleenschuim, 2% Plastic |
| Assembled Dimensions (in) | 25.0" (H) x 32.0" (W) x 32.0" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 63.5 cm (H) x 81.28 cm (W) x 81.28 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 2.088 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.949 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 16.0" (H) x 24.0" (W) x 3.8" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 40.64 cm (H) x 60.96 cm (W) x 9.65 cm (L) |
| Case Pack QTY | 1.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.844269 |
| Case Pack Cube (m) | 0.024 |
| Case Pack Weight (lb) | 3.388 |
| Case Pack Weight (kg) | 1.54 |
| Case Pack Dimensions (in) | 16.0" (H) x 24.0" (W) x 3.8" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 40.64 cm (H) x 60.96 cm (W) x 9.65 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 1 PCS |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | Verplicht |
| Battery Summary | 2 AA Alkalisch Batterijen vereist (Niet inbegrepen) |
| Battery 1 Included | Niet inbegrepen |
| Battery 1 Life | 96.0 |
| Battery 1 Qty | 2 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | AA |
| Battery 1 Type | Alkalisch |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|