TEETHER
BS JUICY CHEWS 3_PK TEXTURED TEETHERS
13077-000-000-06-R
TEETHER
13077-000-000-06-R
| Gender | Uniseks |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 3 - 36 months |
| Style Number | 13077 |
|---|---|
| Version Number | 13077-000 |
| Material | 13077-000-000-06-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | TEETHER |
| EAN | 0074451130777 |
| Item UPC | 074451130777 |
| Color | MEERKLEURIG |
| Material Summary | 100% Plastic |
| Assembled Dimensions (in) | 7.5" (H) x 5.6" (W) x 0.7" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 19.05 cm (H) x 14.22 cm (W) x 1.78 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.154 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.07 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 7.28" (H) x 6.5" (W) x 0.51" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 18.5 cm (H) x 16.5 cm (W) x 1.3 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.111834 |
| Case Pack Cube (m) | 0.003 |
| Case Pack Weight (lb) | 1.448 |
| Case Pack Weight (kg) | 0.658 |
| Case Pack Dimensions (in) | 7.87" (H) x 3.58" (W) x 6.85" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 20.0 cm (H) x 9.1 cm (W) x 17.4 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 6 PCS |
| Batteries Required | Niet verplicht |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|